Gminny Dzień Dziecka
czerwca dzieci z naszego przedszkola miały okazję uczestniczyć w Gminnym Dniu Dziecka zorganizowanym przez Gminę Pajęczno. Na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in. dmuchańce, karuzele, słodki poczęstunek, malowanie twarzy oraz wykonywanie kolorowych tatuaży. Dzieci chętnie brały udział w różnorodnych grach i zabawach przygotowanych przez panią Olgę. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również możliwość obejrzenia z bliska wozu strażackiego i policyjnego oraz zapoznania się z ich wyposażeniem.






