Wizyta w Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie gr. 5A
2 czerwca dzieci z grupy 5-letniej A odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Pajęcznie. Na miejscu powitała je pani policjantka oraz pan policjant, którzy oprowadzili przedszkolaków po budynku i opowiedzieli o swojej pracy. Dzieci miały okazję zobaczyć m.in. pomieszczenia komendy, radiowóz policyjny oraz przypomnieć sobie zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Duże zainteresowanie wzbudziło także niewielkie pomieszczenie dla osób zatrzymanych. Na zakończenie wizyty przedszkolaki otrzymały odblaskowe upominki oraz drobne gadżety. Dzieci serdecznie podziękowały za miłe spotkanie, możliwość poznania pracy policjantów oraz zwiedzenia ich miejsca pracy.To była bardzo ciekawa i pouczająca wycieczka.






